NAKRĘTKI I ŚRUBY

Najczęściej kupowane

Producenci

Ostatnio przeglądane

NAKRĘTKI WĄSKIE Zobacz większe

NAKRĘTKI WĄSKIE NIEBIESKIE 12x1,25 TPI

Nowy produkt

WYMIARY:
- gwint: 12 x 1,25
- długość: 33mm
- średnica z założonym adapterem 20mm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

170,00 zł brutto

Więcej informacji

NAKRĘTKI DO KÓŁ - WĄSKOTOROWE - TPI - STALOWE

WYMIARY:
- gwint: 12 x 1,25
- długość: 33mm
- średnica z założonym adapterem 20mm

PRODUCENT: TPI

KOLOR KATALOGOWY: NIEBIESKI

KOMPLET 20 SZTUK NAKRĘTEK + ADAPTER

NAKRĘTKI STALOWE - BARDZO WYTRZYMAŁE

ŚWIETNA JAKOŚĆ WYKONANIA. SUPER EFEKT WIZUALNY.

Normy: TÜV ISO/TS:16949, AISI 1008~1010

Nakrętki wykuto na zimno ze stali AISI 1008~1010 i utwardzono przez hartowanie. Powierzchnia została zabezpieczona przed korozją 3 warstwami niklu i wykończona chromem dla uzyskania wyjątkowej barwy i połysku.

     Nakrętki SD wraz z adapterem mają średnicę 20mm. Dzięki temu pasują także do felg alu z wąskimi otworami. Zapomnij o zapychających się torxach i imbusach.

     Kształt nakrętek to wielowypust utrudniający kradzież kół. W komplecie z nakrętkami otrzymujesz stalowy adapter pod standardowy klucz sześciokątny 19mm.

     Wysokość całkowita 33mm. Kształt łba to standardowy stożek 60 stopni pasujący do większości felg aluminiowych z wąskimi otworami.

Taperpro TPI TÜVŚruby, nakrętki i zabezpieczenia Taperpro TPI wytwarzane są pod kontrolą jakości według normy ISO/TS 16949:2009.

 

Uwaga ! Długość, kształt i skok gwintu śrub [nakrętek] dobierz do określonych felg i pojazdu. Przykręcaj i odkręcaj kluczem ręcznym dociskając dokładnie nasadkę do czoła śruby [nakrętki]. Bezwzględnie skontroluj dokręcenie kluczem dynamometrycznym bezpośrednio po montażu i po przejechaniu 10km. Nie stosuj klucza pneumatycznego.

18 innych produktów w tej samej kategorii: